Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9086
Stary 17.02.2015, 18:55
Cytat:
Dlatego te argumenty trzeba niwelować.
A sam dokładasz.

Cytat:
Cegiełka też powinna spełniać funkcję użytkową i być przydatna, warta zakupu.
Tą "cegiełkę" zapewne będziesz używał tylko na meczu / meczach. Ograniczone pole manewru.

Cytat:
Mnie np. zawsze śmieszą różne cegiełki typu jakieś kalendarze czy coś.
Mnie śmieszy to, że w przypadku CEGIEŁKI fan Wisły Kraków zamiast troski nad stanem finansowym klubu "pije" do graficznego aspektu szalika.

Cytat:
Ciekawy jestem ile sztuk wyszło tego szalika, jakby ktoś miał jakieś informację to proszę o podzielenie się.
Gaszyński w wywiadzie na TWSD wspominał, że marzy o 10 tysiącach tych szalików trzymanych podczas hymnu przed derbami. Biorąc pod uwagę ilu wpłaciło 10zł na Akademię to nie bój się, kupisz. Zwłaszcza, że 3x droższy.

Cytat:
Mogli się bardziej postarać np konkurs na szalik , pogadać z SKWK czy coś.
O ile ta 2 część bardziej fiction, niż science to ten konkurs niegłupi pomysł. Problem w tym czy to czasem nie wkracza w "kompetencje" ufy.

Cytat:
Niestety ale z takim logiem sporo osób tego szalika nie kupi.
Jeżeli żal im dychy, czy tam kupienia szalika CEGIEŁKI to wiesz... penis in the anus.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując