ZawszeSztywny napisał(a):

Powtórka z 2011 roku, znowu Palikot nie wychodzi z TV czy radia, i obawiam się, że przez rozdrobnienia na prawicy , Palikot osiągnie sukces (w wyborach prezydenckich może dobić 10%), a na jesieni przekroczyć próg wyborczy :/
PS https://www.youtube.com/watch?v=SKHHajw4MNw
|
Nie ma takiej możliwości. Palikot to już zgrana karta. Nikt się już na niego nie nabierze. Jego rolę już przejął JKM ale też z marnym skutkiem. Razwiedka na pewno szuka kogoś nowego z o wiele większym poparciem.