Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 16. Wiosna 2015.
Wyświetl pojedynczy post
maluda222
Junior Member
Od: 01.2015
Offline
#
118
17.02.2015, 15:52
Wisła - Pogoń 2:0 (0:0)
Skład: Buchalik - Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Uryga, Dudka,Boguski, Jankowski, Stilić - Brożek
Zmiany: Guerrier, Sarki, Stępiński
Bramka: Brożek, Stilic
maluda222
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maluda222
Znajdź inne posty napisane przez maluda222