Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69741
Stary 16.02.2015, 19:31
To jest wyjątkowo dobry koncept, by zawodników dostarczyć do zespołu już po zimowo-smudowym okresie przygotowawczym. Byle tylko Franio nie dostal tych "zabawek" do ręki. Donald przyszedł surowy i brykał jak sarenka, do czasu jak nasz trener nie wyrzeźbił go po swojemu. Jeszcze Jovicia dawać, ktorego specjalnie Gaszyński potrzymał parę tygodni w domu i jakiegoś zamelinowanego przed Smudą napastnika i będzie dobrze.
Odpowiedz cytując