Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
69739
16.02.2015, 19:11
Ciekawe kiedy podpisze kontrakt? może udało by się zgłosić go do rozgrywek i w piątek na pogoń
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu