Kochani,
Akcja jest taka, żeby mogę wygrać całkiem sympatyczne autko, ale żeby się tak stało potrzebuje pomocy waszej i waszych znajomych.
Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć w poniższy link i zagłosować na mój komentarz!
https://apps.facebook.com/krakowczywarszawa/
(Trzeba przesunąć w dół, żeby zobaczyć odpowiedzi)
Swój głos można oddawać wielokrotnie co 12 godzin. Byłbym szalenie wdzięczny gdybyście poświecili kilka sekund dziennie przez ten tydzień
MIEJSCE NR 3, PAWEŁ PORĘBSKI
Licze na waszą pomoc, a tych których niepokoje niepotrzebnym spamem z góry przepraszam
Jeżeli to nie problem, to zachęćcie do pomocy waszych znajomych, a jeżeli Ci wcześniej wymieni wyrażą chęć, niech też zaproszą swoich znajomych!
Konkurs trwa do 22.02 - niech to będzie najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki mogę sobie wymarzyć
