Cytat:
|
No to jeszcze dla podgrzania atmosfery wczorajsze "czerwo" Astiza przy karnym.
|
Czy jeżeli wasz zawodnik spółkuje z murawą to automatycznie sędzia powinien odgwizdać faul? Przecież nikt się na nim nie położył chociaż on już to czuł z wypiekami na twarzy (co widać na zdjęciu)