Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30819
Stary 16.02.2015, 14:24
Sondaże zawsze spoko a najbardziej spoko to, że na Dudę jest, w niektórych 15% głosów. Ciekawe jak to jest, że na gościa z PiSu ma niby nie chcieć zagłosować większość elektoratu tej partii. Chyba po wałkach w ostatnich wyborach i bierności Polaków chcą wejść na kolejny stopień plucia Polakom w twarz, tym razem w wyborach prezydenckich gdzie gościu z PiSu nie uzyska nawet 30% głosów co jest nielogiczne i paradoksalne w Państwie gdzie mamy jasny podział na PO-PiS i resztę czyli PSL, SLD + Palikoty, KNP i RN. Wątpię aby ludzie co głosują na PiS nie zagłosowali na Dudę, do tego powinno dojść jeszcze trochę oburzonych, którzy chcą zmiany na fotelu prezydenta, a że jedyną osobą, która może z nim zawalczyć jest Duda to większość by głosowała na niego.

A co do wyborów prezydenckich to uważam, że nie powinno być czegoś takiego jak prezydent startujący z ramienia partii, finansowany przez partię. To sa wybory na prezydenta Państwa a nie prezydenta z PO/PiSu czy RN. Dla mnie to kolejna z patologii. Uważam, że ten kto startuje w takich wyborach powinien przynajmniej 5 lat przed wyborami być politykiem niezrzeszonym żeby nie wdawać się w układziki i wojenki między partiami. Może taki ktoś byłby prezydentem Polski i Polaków a nie prezydentem partii, może to opuszczenie struktur partii by pomogło w tym aby przez 5 lat gościu nieco odetchnął od tej całej wojny między partiami. A najlepiej by było gdyby prezydent w ogóle był od zawsze bezpartyjny.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 16.02.2015 o godz. 14:31.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.