emj10 napisał(a):

|
Faktycznie masz rację. Tam raczej czerwo.
|
ha, ha rozmywacz z politycznego rozmywa w ekstraklasowym, zapamiętaj i powtarzaj , Astiz 2 czerwone kartki , to oczywiście przenośnia, bo powinien wylecieć po pierwszej "akcji" ze spodenkami, warszawiaczek emj10 raczył rozmyć tą sytuacje pisząc" pierwszy zaczął"przeciwnik

,na szczęście nie dodał "a jasiu obsypał mnie piaskiem", a" tadzio krzywo na mnie spojrzał", co do "sędziego " przybyła, nie wiem czy on czasem nie "sędziował" pierwszy raz warszawce, i taka wtopa

, nie mam na myśli jego błędów" tylko wynik końcowy mimo takiego starania się , a w mafii patrzą na "wyniki" a nie na staranie się , podpadł chłopina na całego , i do tego pan sławuś , mina bezcenna

, po wyczynach "sprawiedliwego"