Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 16.02.2015, 11:05
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie masz rację. Tam raczej czerwo.
ha, ha rozmywacz z politycznego rozmywa w ekstraklasowym, zapamiętaj i powtarzaj , Astiz 2 czerwone kartki , to oczywiście przenośnia, bo powinien wylecieć po pierwszej "akcji" ze spodenkami, warszawiaczek emj10 raczył rozmyć tą sytuacje pisząc" pierwszy zaczął"przeciwnik ,na szczęście nie dodał "a jasiu obsypał mnie piaskiem", a" tadzio krzywo na mnie spojrzał", co do "sędziego " przybyła, nie wiem czy on czasem nie "sędziował" pierwszy raz warszawce, i taka wtopa , nie mam na myśli jego błędów" tylko wynik końcowy mimo takiego starania się , a w mafii patrzą na "wyniki" a nie na staranie się , podpadł chłopina na całego , i do tego pan sławuś , mina bezcenna , po wyczynach "sprawiedliwego"
Odpowiedz cytując