!!IRIVER!! napisał(a):

Nieprawdopodobne rzeczy wyprawiał dzisiaj sędzia Przybył. W warunkach sprzed kilku lat bezpośrednio z Warszawy zabraliby go do Wrocławia, no ale przecież dzisiaj wszystko jest czyste i przejrzyste.
Brawo dla Jagiellonii!
|
Aż dziwne że redakcja C+ nie umieściła go w 11 kolejki jako najlepszego piłkarza legii w tym spotkaniu...