Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 15.02.2015, 23:28
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nieprawdopodobne rzeczy wyprawiał dzisiaj sędzia Przybył. W warunkach sprzed kilku lat bezpośrednio z Warszawy zabraliby go do Wrocławia, no ale przecież dzisiaj wszystko jest czyste i przejrzyste.
Brawo dla Jagiellonii!
Aż dziwne że redakcja C+ nie umieściła go w 11 kolejki jako najlepszego piłkarza legii w tym spotkaniu...
Odpowiedz cytując