Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.02.2015, 22:45
Nieprawdopodobne rzeczy wyprawiał dzisiaj sędzia Przybył. W warunkach sprzed kilku lat bezpośrednio z Warszawy zabraliby go do Wrocławia, no ale przecież dzisiaj wszystko jest czyste i przejrzyste.
Brawo dla Jagiellonii!
Odpowiedz cytując