Na nowy sezon koszulki nie ma zaprezentowanej, ale na 22014/15 jest już w sprzedaży ;P
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/
Co do koszulek, to:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28119
W 2013 było przedłużenie na 3 lata umowy więc jeszcze rok musimy się z Adidasem przemęczyć i z jego cenami... Wydaje mi się jednak, że obecne koszulki miały obowiązywać dwa sezony ... ale głowy dać uciąć nie dam
