Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4103
Stary 15.02.2015, 20:35
Na nowy sezon koszulki nie ma zaprezentowanej, ale na 22014/15 jest już w sprzedaży ;P

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/

Co do koszulek, to:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28119
W 2013 było przedłużenie na 3 lata umowy więc jeszcze rok musimy się z Adidasem przemęczyć i z jego cenami... Wydaje mi się jednak, że obecne koszulki miały obowiązywać dwa sezony ... ale głowy dać uciąć nie dam
Odpowiedz cytując