|
Kontrakty koncza sie m.in Stiliciowi, Gargule i Boguskiemu - jak nie podpisza a zgadzaja sie na płatnosci w pozniejszym terminie to ciezko bedzie znalezc kogos na ich miejsce. Juz teraz sa problemy, coraz wiecej pilkarzy na testy przyjezdza i kazdy jest odprawiany z kwitkiem. Teraz został tylko ghanijczyk ale pewnie tez zostanie odrzucony. To duzy problem bo kasy na transfery nie mamy a Cupiał raczej nie dołozy i rodzi sie duzy problem. Jak uzyskamy licencje na przyszły sezon to bedzie ciezej niz teraz czy rok temu gdzie problemy były najwieksze
|