|
Moim zdaniem problem leży w chęciach do gry, obozie przygotowawczym albo taktyce obranej na ten mecz przez Smude.
wielu was spyta jaka tu była taktyka...Otóż wybijanie z obrony piłki na pałe w kierunku Brożka to też taktyka.
Co to ku.... było? Piłkarze potrafią grać, klepać bo już to pokazali nieraz.
Alee żeby kilku podań nie wymienić ?!, brak chęci do gry, brak próbowania grania tego co lubią....Brak strzałów, parcia do przodu, pressingu.
Zespół jest ewidentnie źle przygotowany przez Smudę, albo ta forma dopiero przyjdzie...
Zobaczymy
|