|
Mam nadzieję że ten mecz obejrzał i Cupiał i Gaszyński i ponownie obejrzy go Smuda.
Z taką grą nie załapiemy się do "8", a gdzie tam do pucharów. Nie przypominam sobie byśmy na jesieni rozegrali równie słabe spotkanie. To już w przegranym 0-3 z Legią to wyglądało o lepiej.
Ratujcie ten sezon transferami. Jović+ dobry napastnik/ofensywny zawodnik i może nasza gra trochę się ożywi
a nawet nie mówię o tym że połowa kadry nadaje się do wymiany, ewentualnie by grzać ławę, a nie od nich zaczynać ustalanie skladu. Jankowski czy Garguła już nie powinni już się mianować 'per' pan piłkarz.
|