Jak to szło - "Jankowski wróci, będziemy silniejsi"

I najśmieszniejsze jest to, że niektórzy w to wierzą i pisżą takie głupoty na forum

Ten pseudopiłkarz, piłkarski analfabeta, to chyba najgorszy zawodnik, który wychodził regularnie w podstawowym składzie za czasów Cupiała. Wojciech Łobodziński i Brasilia to przy tym agencie poziom FC Barcelony.
Co do gry, to zgodnie z oczekiwaniami - kompletna żenada. Niestety czas leci i nie da sie oszukać, Franio musi zrozumieć, że jego "doświadczenie" (czytaj podstawowa jedenastka o średniej wieku 76 lat) oraz jego "tranerski nos" już chuja da

Konkludując, mamy tragiczną kadrę, co widać na boisku, co będzie widać w tabeli. Pozdrawiam.