Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11339
Stary 13.02.2015, 23:49
Gdzieś w wywiadzie Gaszyński mówił, że 10 zł na 4 rundy to nie jest duża kwota. Oczywiście, że nie jest i ludzie ją płacą. Ale tu chodzi o sam fakt, o to że trzeba myśleć, jakie formalności i zakupy osobiście na stadionie muszę spełnić, aby pójść na mecz, wziąć na niego kumpla, brata, dziewczynę, rodzinę etc., aby oni mogli pójść raz na jakiś czas na mecz. Chodzi o wyjście do kibiców. Jeśli o mnie chodzi, to nie widzę problemu, aby karnet był 5-10 zł droższy zamiast tych głupich kart kibica z ograniczonym terminem ważności. Ja, jak wielu z Was, w styczniu wyrobiłem już trzecią kartę kibica, zobaczymy czy ostatnią.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując