Temat
:
[20 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 13 lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
31
13.02.2015, 23:17
Pamiętam jak rok temu wygraliśmy w Gliwicach 1-0.Potem z żydami 3-1 a potem była katastrofa... Teraz była kompromitacja i mam nadzieje że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Bo jeżeli oni mają łapać świeżość w 28 kolejce...to ja dziękuje.
markowywislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markowywislak
Znajdź inne posty napisane przez markowywislak