Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 13.02.2015, 23:17
Pamiętam jak rok temu wygraliśmy w Gliwicach 1-0.Potem z żydami 3-1 a potem była katastrofa... Teraz była kompromitacja i mam nadzieje że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Bo jeżeli oni mają łapać świeżość w 28 kolejce...to ja dziękuje.
Odpowiedz cytując