|
W uj dawno nie pisalem na tym forum ,ale potym co dzis zobaczylem ....
brak mi słow
czy oni wogóle wiedząze pilka nozna polega na wymianie pilek,i graniu do przodu ?
moze to tylko pierwszy mecz? oby ,bo w sumie bardziej zenujaco to sie juz grac chyba nie da
a Garguła czy Jankowski to poprostu sp*7788lają z Wisły w podskokach.
|