Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 13.02.2015, 23:16
W uj dawno nie pisalem na tym forum ,ale potym co dzis zobaczylem ....


brak mi słow

czy oni wogóle wiedząze pilka nozna polega na wymianie pilek,i graniu do przodu ?

moze to tylko pierwszy mecz? oby ,bo w sumie bardziej zenujaco to sie juz grac chyba nie da

a Garguła czy Jankowski to poprostu sp*7788lają z Wisły w podskokach.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując