Temat
:
[20 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 13 lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
11
13.02.2015, 22:30
Jedyną osobą, która grała na poziomie był Głowa. A no i jeszcze Buchalik. Reszta to DNO i wodorosty
TS&ZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS&ZKS
Znajdź inne posty napisane przez TS&ZKS