Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9068
Stary 13.02.2015, 21:56
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
A jeżeli kupimy 3 - 4 zawodników solidnych to można walczyć o mistrza a po tym, zrobić kolejne kilka wzmocnień i będzie dobrze (ale to już raczej marzenia).


Właśnie o te wzmocnienia chodzi Niestety, ale u nas 0 transferów. Miśkiewicza nie licze. Oczywiście jest to wzmocnienie, mamy 2 b.dobrych bramkarzy. Ale niestety to było najmniej potrzebne wzmocnienie. Potrzebujemy obronce, pomocnika, napastnika, ale podpisujemy kontrakt z bramkarzem. Niezbyt rozumiem tą polityke, ale trudno. Pozyjemy, zobaczymy. Niestety w tym dzisiejszym meczu właśnie widzimy tą sytuacje. 0 napastnika, 0 ofensywnego pomocnika. Jako ''czarny koń'' wchodzi Boguski. Więcej nie trzeba dodawać.
Odpowiedz cytując