|
ma to, że obecni gracze wracają do nas jedynie z sensymentu, teraz już nie bedzie miał kto nawet wracać bo wszyscy za starzy, może błaszczykowski za 3-4 lata i tyle, a w legii kto nie wypagnie kogo nie sprzedadzą to sprowadzą zastępce, a budżet mają 3-4 razy większy od nas trzeba się z tym pogodzić niestety
|