El'kabat napisał(a):

Też tak miałem w wieku 14 lat. Do tego oblepiałem cały pokój plakatami piłkarzy. Potem człowiek zabrał sie za życie i ważniejsze sprawy.
Nie offtopując.
Wali mnie skład Ległej. Mamy swój cyrk i skupmy się lepiej,żeby stopniowo wyjść na prostą a nie patrzeć kto ma jaką linię obrony czy pomocy. Jak nam to się uda to wtedy można zacząć myśleć realnie o sukcesach i porównywać się do innych.
|
Czyli uważasz że mam 14 lat na podstawie tego iż kupiłem dzisiejszy PS ze skarbem kibica ?
