Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9061
Stary 13.02.2015, 17:24
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Też tak miałem w wieku 14 lat. Do tego oblepiałem cały pokój plakatami piłkarzy. Potem człowiek zabrał sie za życie i ważniejsze sprawy.


Nie offtopując.
Wali mnie skład Ległej. Mamy swój cyrk i skupmy się lepiej,żeby stopniowo wyjść na prostą a nie patrzeć kto ma jaką linię obrony czy pomocy. Jak nam to się uda to wtedy można zacząć myśleć realnie o sukcesach i porównywać się do innych.

Czyli uważasz że mam 14 lat na podstawie tego iż kupiłem dzisiejszy PS ze skarbem kibica ?
Odpowiedz cytując