No i się nie zgadzaj, patrz dalej na świat przez pryzmat miłości do Wisły i bądź oburzony jak kolejne Karaczanakowy i inne Barrientosy okażą się zwykłą kaczką. Trzeba spojrzeć na to z dystansu, na fakty, składy, statystyki. Może to i boli, ale tak już jest, przynajmniej na najbliższe lata
palikot napisał(a):

|
Do Legii 6 pkt do Śląska 3 z Lechem tyle samo
|
Przypomnisz sobie moje słowa jak (nie daj Boże) Stilić czy inny Brożek dostaną kontuzji.