Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9059
Stary 13.02.2015, 17:05
No i się nie zgadzaj, patrz dalej na świat przez pryzmat miłości do Wisły i bądź oburzony jak kolejne Karaczanakowy i inne Barrientosy okażą się zwykłą kaczką. Trzeba spojrzeć na to z dystansu, na fakty, składy, statystyki. Może to i boli, ale tak już jest, przynajmniej na najbliższe lata

palikot napisał(a):Wyświetl post
Do Legii 6 pkt do Śląska 3 z Lechem tyle samo
Przypomnisz sobie moje słowa jak (nie daj Boże) Stilić czy inny Brożek dostaną kontuzji.
Odpowiedz cytując