Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9057
Stary 13.02.2015, 16:56
Za słowa 'jebie nas w dupsko' powinien to być twój ostatni post tutaj.
I się nie zgadzam z resztą tej wypowiedzi.
Ostatnio edytowane przez muerte : 13.02.2015 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując