Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9056
Stary 13.02.2015, 16:50
Przecież to śmieszne porównywać Legię do Wisły. Poza solidnym Głowackim i Guzmiciem, gra reszty zależy od chęci - Brożek, Stilić, Garguła, to wszystko typowe znaki zapytania, albo wystrzelą albo będą grać gówno. Tymczasem Legia ma na naszego jednego gwiazdora Stilicia choćby Rado i Dudę, do tego dochodzi Żyro, Kucharczyk, przeciętny Kosecki, wszystkie Orlando Sa, Saganowskie, Vrdoljaki i inne Jodłowce... Zarówno kadrą, organizacją jak i finansami Legia brutalnie nas przewyższa. Możemy się bić w pierś, strzelać fochy i wyzywać od 'Legionistów, którzy pomylili forum', ale taka prawda. Jesteśmy daleko za Legią, Śląskiem, Lechem.
Powód: wrażliwe oczy użytkowników forum
Ostatnio edytowane przez wolfu : 13.02.2015 o godz. 17:08.
Odpowiedz cytując