|
Kapsel nie przesadzaj.. o ile obrone rzeczywiście mamy porównywalną o ile nie trochę lepszą, o tyle :
bramkarz - zdecydowanie Kuciak lepszy, nie ta klasa
pomoc - mają piekielnie mocną jak na nasze warunki, u nas tylko Stilić, jeśli mu się chce grać
Atak według mnie Sa, jakby grał tyle co Brożek u nas to by miał 2x więcej bramek
o ławce nawet nie wspominając..
|