KOMINEK napisał(a):

|
Tzn. mówi że Kibice to bandyci, mówi jest źle i będzie gorzej czy informuje że w tym roku LM
|
TO ZNACZY, ŻE MÓWI JEDNO, A ROBI DRUGIE LUB NIE ROBI TEGO WCALE, a właśnie się zdissowałes bo mówi o grupie LE, a oprócz Miśkiewicza nie zrobił żadnego transferu
