Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3558
Stary 13.02.2015, 11:59
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tzn. mówi że Kibice to bandyci, mówi jest źle i będzie gorzej czy informuje że w tym roku LM
TO ZNACZY, ŻE MÓWI JEDNO, A ROBI DRUGIE LUB NIE ROBI TEGO WCALE, a właśnie się zdissowałes bo mówi o grupie LE, a oprócz Miśkiewicza nie zrobił żadnego transferu
Odpowiedz cytując