Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9052
Stary 13.02.2015, 07:47
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post


A z kolegą szprotson nie mam zamiaru dalej dyskutować, gdyż nie widze sensu skoro dla niego wzmocnieniem jest samo testowanie zawodników, a nie transfery. Polecam tak wogóle przeczytać cały wywiad z Gaszyńskim.
tak w ogóle czytałem ten wywiad kilka razy i albo mam złe przedruki albo nie moge znaleźć nigdzie tekstu w którym prezes deklaruje że NA PEWNO pozyska nowych piłkarzy. Powiedział że dołączą,a skoro Ty nie kumasz że jest jeszcze szereg innych wymagań niż samo pojawienie się w klubie by podpisać kontrakt, to niestety teraz wydajesz martwy krzyk rozpaczy że mamy kadrę jaka mamy.

E: Ponoć Karaczankow był ale sie nie dogadali bo nie zgodził sie na 3 letnia umowe
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.02.2015 o godz. 08:11.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując