TS&ZKS napisał(a):

A z kolegą szprotson nie mam zamiaru dalej dyskutować, gdyż nie widze sensu skoro dla niego wzmocnieniem jest samo testowanie zawodników, a nie transfery. Polecam tak wogóle przeczytać cały wywiad z Gaszyńskim.
|
tak w ogóle czytałem ten wywiad kilka razy i albo mam złe przedruki albo nie moge znaleźć nigdzie tekstu w którym prezes deklaruje że NA PEWNO pozyska nowych piłkarzy. Powiedział że dołączą,a skoro Ty nie kumasz że jest jeszcze szereg innych wymagań niż samo pojawienie się w klubie by podpisać kontrakt, to niestety teraz wydajesz martwy krzyk rozpaczy że mamy kadrę jaka mamy.
E: Ponoć Karaczankow był ale sie nie dogadali bo nie zgodził sie na 3 letnia umowe