|
Ale serio, daj 4 drużyny do każdej kategorii - ja nie potrafię. Do tego poza Kuchenkami i L w każdej kategorii musiał byś wybrać kogoś innego, a i te zespoły nie zawsze są lepsze. Problemem jest ławka, bo tutaj to nawet Podbeskidzie ma większe bogactwo...
|