Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9051
Stary 13.02.2015, 01:01
Ale serio, daj 4 drużyny do każdej kategorii - ja nie potrafię. Do tego poza Kuchenkami i L w każdej kategorii musiał byś wybrać kogoś innego, a i te zespoły nie zawsze są lepsze. Problemem jest ławka, bo tutaj to nawet Podbeskidzie ma większe bogactwo...
Odpowiedz cytując