|
Jeśli chodzi o podstawową 11stkę to faktycznie - tutaj jest potencjał na miejsce premiowane grą w pucharach. Tylko, że jeśli popatrzymy na szeroką kadrę, to entuzjazm już słabnie. Wystarczy parę kontuzji, jakieś zawieszenia i może być problem z utrzymaniem się w 1szej ósemce...
|