Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9046
Stary 12.02.2015, 23:15
Jeśli chodzi o podstawową 11stkę to faktycznie - tutaj jest potencjał na miejsce premiowane grą w pucharach. Tylko, że jeśli popatrzymy na szeroką kadrę, to entuzjazm już słabnie. Wystarczy parę kontuzji, jakieś zawieszenia i może być problem z utrzymaniem się w 1szej ósemce...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując