Cytat z wywiadu z Robertem Gaszyńskim, który został umieszczony na tej stronie:
Cytat:
|
- Cel sportowy jest ambitny, ale proszę popatrzeć realnie na polską ekstraklasę. W drugiej części sezonu mamy dziś sytuację, że niewykluczone, że zespół, który zajmie czwarte miejsce, będzie grał w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Jeżeli popatrzymy na zespoły w tabeli, czy są tam cztery zespoły, które potencjalnie są mocniejsze od Wisły? Moim zdaniem nie. Dlatego od strony sportowej, założony cel jest ambitny, ale realny. W lipcu mamy kolejne okno transferowe, które pozwoli nam przygotować zespół do fazy grupowej europejskich pucharów.
|
Wreszcie ktoś powiedział prawdę.
Mam nadzieję, że wreszcie skończy się pisanie o utrzymaniu jako najważniejszym celu.