Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9045
Stary 12.02.2015, 22:28
Cytat z wywiadu z Robertem Gaszyńskim, który został umieszczony na tej stronie:

Cytat:
- Cel sportowy jest ambitny, ale proszę popatrzeć realnie na polską ekstraklasę. W drugiej części sezonu mamy dziś sytuację, że niewykluczone, że zespół, który zajmie czwarte miejsce, będzie grał w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Jeżeli popatrzymy na zespoły w tabeli, czy są tam cztery zespoły, które potencjalnie są mocniejsze od Wisły? Moim zdaniem nie. Dlatego od strony sportowej, założony cel jest ambitny, ale realny. W lipcu mamy kolejne okno transferowe, które pozwoli nam przygotować zespół do fazy grupowej europejskich pucharów.
Wreszcie ktoś powiedział prawdę.

Mam nadzieję, że wreszcie skończy się pisanie o utrzymaniu jako najważniejszym celu.
Odpowiedz cytując