Oto cytat ze strony oficjalnej klubu.
"Wczoraj wieczorem, do przebywającej w tureckim Belek drużyny Białej Gwiazdy, dołączył pomocnik – Moustapha Bangura." Dołączył w Turcji tak jak Prezes na spotkaniu mówił czy nie dołączył?
Gaszński cos powiedział o wzmocnianiach? Prezes

? Nie trener? To prezes mówi że trzeba wzmonić drużynę a nie trener? Może to prezes też ich trenuje?
na pewno to Kopernik nie żyje.