Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9040
Stary 12.02.2015, 15:19
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Tak więc w Turcji do Wisły dołaczyło do Nas 2 nowych zawodników : Jebric I Bangura.
Dołaczyli do drużyny ? Tak.


Z tego co wiem i z tego co wie oficjalna strona to nie dołączyli. Chyba, że dołączeniem do zespołu nazywasz sprawdzanie zawodników Nie wiedziałem, że Gaszyński mówiąc o wzmocnieniu kadry miał na myśli wzmocnienie jej na okres przygotowawczy a pozniej powrot na "stare smiecie" No ale ty na pewno wiesz lepiej.
Odpowiedz cytując