szprotson napisał(a):

Tak więc w Turcji do Wisły dołaczyło do Nas 2 nowych zawodników : Jebric I Bangura.
Dołaczyli do drużyny ? Tak.
|
Z tego co wiem i z tego co wie oficjalna strona to nie dołączyli. Chyba, że dołączeniem do zespołu nazywasz sprawdzanie zawodników

Nie wiedziałem, że Gaszyński mówiąc o wzmocnieniu kadry miał na myśli wzmocnienie jej na okres przygotowawczy a pozniej powrot na "stare smiecie"

No ale ty na pewno wiesz lepiej.