Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9038
Stary 12.02.2015, 14:55
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Otóż cytat z 12 stycznia 2015r., który specjalnie dla ciebie cytuję tutaj DRUGI raz :"To panstwo nie bierzecie pod uwagę, że w Turcji dołączy do nas dwóch-trzech nowych zawodników".
Tak więc w Turcji do Wisły dołaczyło do Nas 2 nowych zawodników : Jebric I Bangura.
Dołaczyli do drużyny ? Tak.


A co do nic nie robienia, to kolega chyba siedzi w kieszeni Gaszyńskiego skoro wie że On nic nie robi. Prezes jako prezes ma bardzo szeroki wachlarz obowiązków. Serio.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując