Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30803
Stary 12.02.2015, 14:44
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Janusz Korwin-Mikke o dostępie do broni palnej.
Tutaj nawet ciekawy artykuł o temacie

http://kontrrewolucja.net/publicysty...n-ratuje-zycie

W socjalizmie ogólnie traktuje się ludzi jak niewolników. Bo wyobraź sobie, napada na ciebie złodziej i zabiera ci majątek - mając broń -> zastrzelisz. Wyobraź sobie, że teraz państwo sobie ciebie rabuje tak jak w tym momencie, rabują nasze dochody w podatkach, rabują kopalnie i spółki skarbu państwa na setki milionów zł rocznie a potem my dopłacamy -> zastrzelić? Dlatego się władza boi i kłamie. Oczywiście to taka przenośnia, ale mechanizm obrazujący.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to Kulczyk ze złodziejską bandą z PO właśnie zmienia, za łapówki, za pół darmo dostaje strategiczne polskie firmy energetyczne. A tu pier....e o Stonodze, zwykłej marionetce w rękach WSI.

http://wpolityce.pl/polityka/233484-...-afere-tasmowa
Pier... o Stonodze jest ważne z punktu widzenia łamania praw człowieka, o które te lewicowe głąby niby walczą tak zaciekle. To jest maltretowanie człowieka, nawet agentowi należą się jakieś prawa a jego sytuacja pokazuje też jak działa polski system... w tym przypadku cześć polityczno-prawna

Spokojnie prędzej czy później i Kulczyka wykupią zachodnie spółki albo Gazprom
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.02.2015 o godz. 14:50.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰