IncognitoTSW napisał(a):

|
Janusz Korwin-Mikke o dostępie do broni palnej.
|
Tutaj nawet ciekawy artykuł o temacie
http://kontrrewolucja.net/publicysty...n-ratuje-zycie
W socjalizmie ogólnie traktuje się ludzi jak niewolników. Bo wyobraź sobie, napada na ciebie złodziej i zabiera ci majątek - mając broń -> zastrzelisz. Wyobraź sobie, że teraz państwo sobie ciebie rabuje tak jak w tym momencie, rabują nasze dochody w podatkach, rabują kopalnie i spółki skarbu państwa na setki milionów zł rocznie a potem my dopłacamy -> zastrzelić?

Dlatego się władza boi i kłamie. Oczywiście to taka przenośnia, ale mechanizm obrazujący.
Gwiaździsty napisał(a):

Pier... o Stonodze jest ważne z punktu widzenia łamania praw człowieka, o które te lewicowe głąby niby walczą tak zaciekle. To jest maltretowanie człowieka, nawet agentowi należą się jakieś prawa a jego sytuacja pokazuje też jak działa polski system... w tym przypadku cześć polityczno-prawna
Spokojnie prędzej czy później i Kulczyka wykupią zachodnie spółki albo Gazprom
