Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9037
Stary 12.02.2015, 14:44
Nie co popadnie - tylko to na co nas stać. A że nie mamy kasy to bierzemy co się da Im wcześniej się większość z tym pogodzi tym lepiej.

A tak w ogóle to co można zrobić przez miesiąc pracy bez kasy od właściciela?

Odpowiedz cytując