Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9036
Stary 12.02.2015, 14:36
Nie zrobił nic- A to jest już dla mnie powód do krytyki, ponieważ uważam że nic nie robienie jest najgorsze. W sumie spodziewałem się takiej odpowiedzi

A co do wypowiedzi na temat transferów. Myśle, że poprostu prezes nie powinien mówić nic. I chodzi mi zarówno o to, że wezmiemy kogos z II druzyny jak i o transferach, których nie będzie. Moim zdaniem jest to niestety ośmieszanie klubu. Mamy drugi sezon telenoweli pt. "Jak Wisła ściąga zawodników". Pierwszym sezonem tej telenoweli było sprawdzanie przez kilka sezonów kilkunastu bramkarzy. Teraz już sprawdzamy co popadnie.
Odpowiedz cytując