Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9034
Stary 12.02.2015, 13:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie ma informacji = Nie doszliśmy do porozumienia



A możesz podać źródło tej informacji ?




Otóż cytat z 12 stycznia 2015r., który specjalnie dla ciebie cytuję tutaj DRUGI raz :"To panstwo nie bierzecie pod uwagę, że w Turcji dołączy do nas dwóch-trzech nowych zawodników".

Rozumiem ciężką sytuacje klubu, ale nawijanie cały czas-"transfery będą, zobaczycie wyjdzie na moje" jest juz troche nudne i uwłaczające marce naszej Wisełki.

A co do wspomnianych "hejtów" na Gaszyńskiego. Nie są to hejty, ale niestety stwierdzenie faktów.

Moim zdaniem nie zrobił jeszcze nic więc nie widzę powodów, aby go chwalić, bo nie mam ku temu podstaw. Mam nadzieje, że ten sezon nie skończy się tak jak poprzedni. Mamy praktycznie pierwszą 11 i 3-4 zawodników na ławce. Absolutnie nie mamy czym zaskoczyć rywali. Pierwszy skład jest w 90% pewny. Możliwa jest 1-2 zmiany. Wpadną pauzy/kontuzje i co wtedy? Budzimy się z ręką w nocniku. Będziemy grać juniorami. Ale przecież prezes zapowiedział puchary więc będzie dobrze. Tylko z czym do ludzi?
Odpowiedz cytując