Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hunteros
Junior Member
Od: 02.2015
Offline
#
28396
12.02.2015, 11:50
Ja dostałem dokładnie tę samą formułkę. Zastanawiam się czy ktokolwiek został przyjęty... Może oni tak samo postępują z transferami? Chcą za darmo kogoś na poziomie reprezentanta Brazylii?
hunteros
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunteros
Znajdź inne posty napisane przez hunteros