pysio napisał(a):

Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...
ile ważysz kolego?
|
Takie pączki z lukrem mogły by ci poprawić muskulaturę

. Jeden pączek w prawe, drugi w lewe ramię i masz gulki mięśniowe gotowe by się zapisać do TSW.
Pączki z nami kibicami !