Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 12.02.2015, 11:33
pysio napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...



ile ważysz kolego?
Takie pączki z lukrem mogły by ci poprawić muskulaturę . Jeden pączek w prawe, drugi w lewe ramię i masz gulki mięśniowe gotowe by się zapisać do TSW.
Pączki z nami kibicami !
Odpowiedz cytując