Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2015, 11:19
Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...

Coglin napisał(a):Wyświetl post
Na razie 4 na rozgrzewkę.
ile ważysz kolego?
Odpowiedz cytując