|
Dajcie już spokój z tym Stonogą. Widać, ze może sobie bezkarnie rzucać h..e. Lepiej zajmijmy się polskim podwórkiem. Bardzo ciekawy program wczoraj był w TV Republika. W programie Anity Gargas ujawniony został meldunek operacyjny sprzed afery taśmowej. Wynika, ze CBA wiedziało znacznie wcześniej o całej sprawie. Co lepsze, w wyniku inwigilacji agent był świadkiem finansowej korupcji przy sprzedaży Kulczykowi energetycznej firmy "Ciech", widział w knajpie dogadywanie się Kulczyka i tego wiceministerka Baniaka (co tak strajkujących górników zachęcał do powrotu do pracy), jak mu na serwetce zapisał ile kapuchy dostanie za doprowadzenie transakcji sprzedaży. Rachunki z nasiadówki Baniaka w knajpie kosztowały po kilkanaście tysięcy zł. Pomimo wiedzy o tym fakcie oficerowie CBA dostali zakaz zajmowania sie tym tematem bo dotarli do ludzi PO i rządu. W związku z tym tematem dziennikarze są straszeni przez kancelarię prawną Kulczyka jesli tylko poruszą ten temat.
Aby żyło sie lepiej. Wszystkim.
P.S. Tematy wrzucane ze Stonogą to robienie wody z mózgu zwykłym ludziom podczas gdy na naszych oczach rozkradane sa ostatnie resztki majątku narodowego.
|