Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9032
Stary 12.02.2015, 10:34
Sytuacja jest taka ze bez Cupiała w klubie nie da się nic zmienić ,niestety z Cupiałem tez nie da się nic zmienić .Wisła finansowo i organizacyjnie nigdy nawet w polskich realiach nie była potęga ,za to sportowo przez pewien okres TAK .TERAZ MAMY PO TEJ SYTUACJI PEŁNO SIEROT ( DZIECI SUKCESU ) ja tez jestem taka sierota sukcesu WISLY bub jak kto woli MODY NA WISLE .
Ostatnio edytowane przez wikink1 : 12.02.2015 o godz. 10:38.
Odpowiedz cytując