Cytat:
|
Ot cała zagadka rzekomego "tolerowania yorka" przez moderatorów. Pewnie ma teraz ubaw, że tyle miejsca mu poświęciliśmy.
|
Nie wiem jak inni ale przynajmniej mi nie chodzi tylko o tolerowanie yorka za tamten avatar tylko za jego całą twórczość. Od początku było wiadomo, że to zwykły czubek i troll. Nie musiał nawet takiego avatara wstawiać. Dlatego pisałem ogólnie o jego całej twórczości a nie tylko tej jednej sprawie. Czubki i trolle to czubki i trolle, z yorkiem wyszło o tyle dobrze, że coś go podkusiło iż wstawił taki avatar = szanowny administrator znalazł powód aby go zbanować na stałe. Tylko za jakiś czas taki york wróci, albo przyjdzie nowy troll i dalej będzie to co było i gadka, że za głupoty nie będziecie banować.
Jak można na forum tolerować ewidentnych trolli, po co oni komu?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.