Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30795
Stary 12.02.2015, 01:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Stonoga jaki jest taki jest, za bardzo ufać to mu nie ma co ale miesza dobrze, świetnie mu idzie rzucanie chujów i kurew na tych wszystkich politycznych czy policyjnych śmieci, porusza ciekawe kwestie, pojawia się no teraz w Jastrzębiu (a to daje rozgłos wydarzeniom, które tam mają miejsce) i tyle.
Powinno być tak, że nawet jeśli ktoś ma coś za uszami, nawet jeśli jest czerwony, jest najgorszym zdrajcą to jeśli się nawróci czy "nawróci" i zaczyna robić czarną pijar, zaczyna tropić afery polityków/służb mundurowych itp to super. Niech robi bo takich ludzi nigdy za wiele.
Do czego zmierzam? Nawet zdrajca/pożyteczny idiota powinien być wykorzystany do celów, które służą Narodowi. Skoro to co robi jest ok to niech to robi, dlaczego nie? I za działanie ok należy się pochwała. Z tymże taka osoba nie powinna zostać dopuszczona do jakiegoś rządzenia itp, nie powinna mieć wpływu w dalszej perspektywie na wpływanie na politykę, na dorabianie się (obejmowanie jakichś funkcji) na tym swoim "nawróceniu" bo zawsze jest większe prawdopodobieństwo, że taka osoba znowu zacznie być po złej stronie lub że od początku to całe "nawrócenie" było kłamstwem, czytaj przykładowy Palikot, który odszedł z PełO, stał sie wielkim opozycjonistą a po kilku latach znowu liże dupę Platfusom.
Pożytecznego idiotę / zdrajcę trzeba wykorzystać tak żebyśmy to my na nim zyskali a nie on na nas. Proste. Dopóki pożyteczny idiota działa na nasza korzyść to chwała mu, niech działa ale jak będzie chciał czerpać profity ze swojego nawrócenia to niech wypierdala.
Ponoć służby znów chcą go wjeb.ać na pół roku do pierdla i uciekł z kraju...
za dużo tych ch.ujów na nich rzuca
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰