Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3527
Stary 12.02.2015, 00:27
Smuga,

Ad. 1. Odnośnie dwóch tygodni, już Ci odpowiedziałem na shoutboksie: my go usuwaliśmy dwa tygodnie, a Tobie zajęło tydzień, żeby zorientować się, że on ma bana. Przy czym tylko tydzień dlatego, że zostałeś o tym bezpośrednio powiadomiony na shoutboksie, tj. lamentowałeś, na nim że "york wciąż jest tolerowany na tym forum" podczas gdy już od jakiegoś czasu nie był.

Akurat sytuacja z nim wyglądała następujco.

Przede wszystkim Twoje zgłoszenie pojawiło się w temacie politycznym, do którego praktycznie nie zaglądam. No ale akurat jeden z użytkowników prosił o interwencję w tym temacie, zajrzałem i widziałem też Twojego posta.

Niestety, nie dość dokładnie sprawdziłem to co napisałeś. Dałeś jakiegoś screena, na którym był fragment posta, bez daty. Przejrzałem ostatnie posty yorka, nie znalazłem niczego takiego, co Ty wkleiłeś i uznałem, że któryś z moderatorów już zajął się tamtym postem ewentualnie, że to jakiś farmazon, fotomontaż = rzecz nie warta zgłębiania.

Dopiero później zauważyłem jakąś dyskusję na shoutboksie, zorientowałem się, że sprawa może dotyczyć jakiegoś wcześniejszego wpisu, znalazłem, zobaczyłem, że po nim był ban tylko na rok - no i poszedł ban na wieki wieków.

Ot cała zagadka rzekomego "tolerowania yorka" przez moderatorów. Pewnie ma teraz ubaw, że tyle miejsca mu poświęciliśmy.


Ad 2. Żenada to jest wklejanie nagich lasek na stronę główną ogólnodostępnego forum poświęconego klubowi, któremu się kibicuje. Wszystkim fanom takiej rozrywki proponuję nadrukowanie sobie takich fotek na koszulkę i przyjście w niej na stadion. To też byłby dobry pomysł?

Forum poświęcone Wiśle Kraków nie jest miejscem na publikowanie treści o charakterze erotycznym. Koniec, kropka. Początkowo odpuściliśmy, ale zobaczyliśmy w którą stronę to zmierza. Jedni się pilnowali, inni wklejali policzkujące penisy. A ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której moderatorzy musieliby ślęczeć po 22 na shoutboksie i doktoryzować się na temat tego, co jest erotyką a co porno i dlaczego. Jakiś absurd.

Nie wchodzą tu tylko osoby powyżej 18 lat, nie widzę powodu ustawiania przy wejściu na forum ostrzeżeń o treściach +18 tylko dlatego, że paru forumowiczów koniecznie musi się powymieniać fotkami publicznie, zamiast przesłać je sobie privem.


Ad 3. Kompletne niezrozumienie tego, co napisałem wcześniej.
Odpowiedz cytując