piotek napisał(a):

|
Przypominam, że kiedy Bednarz mówił jak jest, zaraz było mówione o marketingowym strzale w stopę... I w sumie było w tym dużo racji, tylko czemu teraz czytam hejty na Gaszyńskiego, który idzie w drugą stronę?
|
Z prostego powodu. Ludziom trzeba mówić to co chcą usłyszeć... Nie chcieli słyszeć że jest chujowo to zaczęto im mówić że jest dobrze, a teraz dochodzi do nich że i tak jest chujowo szlag ich wiec trafia i spirala się zamyka.
Gaszyński robi mimo kilku błędów na początku lepszą robotę niż Jacuś, o jaki procent lepszą... po miesiącu nie da się ocenić. Czuje, że na ocenę trzeba będzie poczekać jeszcze z 11 miesięcy