Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1935
Stary 11.02.2015, 23:23
Na Legii bez kk jak kupujesz drugi raz to nie musisz od nowa robić zdjęcia.
http://legia.com/bilet-bez-karty-kibica-110

Tak jak pisałem to jest bardziej ukłon w stronę nowych osób, żeby łatwiej ich było zachęcić do przyjścia na mecz. Co do stałych bywalców (albo w miarę stałych) to cóż ...kolejny raz chyba można tu przytoczyć historyjkę o rabinie, icku i kozie.
Odpowiedz cytując