Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1934
Stary 11.02.2015, 23:13
Przecież te KK to można sobie w @@@@ wsadzić. Tak jak pisze Gwiaździsty, od początku była gadka, że KK są obowiązkowe. Ile już lat te karty piepszone są, 4 lata jeśli dobrze liczę. A jakoś na Śląsku KK były (chyba już nie są?) nieobowiązkowe jeszcze bodajże w tamtym sezonie. Czy nawet dajmy na to, że od dwóch lat są na Śląsku obowiązkowe. Dodajmy do tego teraz Legię. I jak to się ma do .......enia, które już trwa 4 lata, że posiadanie KK to obowiązek?
Jedni frajerzy to uchwalili, inni wprowadzili a jeszcze inni frajerzy - co jest w tej układance najsmutniejsze bo to frajerzy nasi, klubowi - egzekwowali ten chory i kłamliwy przepis o posiadaniu KK. Każdy na tym zarobił i ludzi mają w dupie - typowe myślenie jak u polityków. Najpierw ciągną hajs i walą w kulki a na koniec żale, że frekwencja spada i zdziwienie dlaczegóż tak się dzieje.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując